Wróć do spisu artykułów

WIOSNA  w pośrednictwie obrotu nieruchomościami,
czyli druk deklaracji woli zakupu

                         Wiosna swoje prawa ma, także na rynku nieruchomości. Wiosną częściej Klienci pukają do drzwi biur nieruchomości, umawiają się na spotkania, lub przychodzą do biura z informacją o dokonanym już wyborze oferty. Wielu poszukujących nieruchomości już wie, że jest jakiś druk zwany drukiem deklaracji woli zakupu. Mieszczanie albo przychodzą prosić o niego, by w domu go wypełnić, a potem przynieść do biura, albo  wykorzystują  formularz ,,podczepiony,, pod każdą ofertę na  www.nga.pl. Po wypełnieniu można go wysłać na wskazany elektroniczny adres.  Jest narzędziem dającym możliwość komfortowego i precyzyjnego przekazania warunków kontrahenta, dającym komfort pośredniczenia w negocjacjach z poszanowaniem woli obu Stron przyszłej transakcji

Niech żyje wiosna, niech żyje druk deklaracji woli zakupu, na którym Klienci pośrednika zapisują swoje marzenia, po to, by można je było zrealizować, bez konieczności szarpania sznura oczekiwań przy jednym stole, z przymusem stwarzania pozorów elegancji. 

Niech żyje wola Stron, wyrażona na magicznym dokumencie, bez którego nie da sie dobrze negocjacji przeprowadzić. Tak jak nie można ogrzać wody ogniem bez wykorzystania naczynia, tak nie można bez tego druku  optymalnie porozumieć stron o przeciwnych interesach.

Niech żyje druk, który po wypełnieniu marzeniami staje się dokumentem, oraz pośrednik wykorzystujący go do przekazywania woli Stron, który dzięki jego zastosowaniu uzyskuje wdzięczność i wynagrodzenie.
 
Wiosna sprzyja powstawaniu nadziei. Także takiej, że wachlarz usług dla naszych Klientów będzie coraz bardziej dostosowany do ich potrzeb, i będzie pięknym wachlarzem. Tak jak piękną bywa współpraca banków z firmami, w celu  udzielenia kredytu Klientowi do zrealizowania wynegocjowanej przyszłej transakcji. Jeśli Klienci nie chcą tracić czasu na bieganie po bankach, wtedy robią to pośrednicy, a banki za ich pośrednictwem sprawdzają ich zdolność kredytową, proponując im odpowiednie produkty bankowe. Klient w ciągu 24 godzin otrzymuje oferty z wszystkich banków, wybierając dla siebie ofertę najlepszą. Dzięki pośrednikom Klient zaoszczędza swój czas, oraz sprawnie, komfortowo i samodzielnie dokonuje wyboru banku i jego produktu, korzystając z szerokiej palety ofert. Pośrednik bywa wtedy tylko (?) przekaźnikiem dobrej nowiny.

                     W zwyczajach pośredniczej braci, idzie wiosna. 
                     Pachnie kwiatem jakości, i ma barwę niezapominajek

Urszula Czyż - Wysokińska lic. zaw. 1751

ula.czyz77@gmail.com